Krycie dachów Warszawa

Wybierając znakomicie sprawdzające się w swojej roli materiały izolacyjne, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz mając do dyspozycji bogate doświadczenie dekarskie, możemy zaoferować Państwu krycie dachów płaskich papą termozgrzewalną. Usługę, od której zależeć będzie komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo eksploatacji budynku mieszkalnego, obiektu publicznego czy też przemysłowego.

Praktyczne rozwiązanie

Dachy płaskie, inaczej zwane również stropodachami (ze względu na fakt, iż spełniają dwie funkcje – dachu oraz stropu nad najwyższą kondygnacją), to rozwiązanie nieustannie cieszące się popularnością. Wiąże się to między innymi z kosztem ich wykonania niższym ze względu na mniejszą powierzchnię połaci do pokrycia niż w przypadku dachu spadzistego. W projektach obiektów z dachami płaskimi wyeliminowano też strychy – nie ma technicznej możliwości ich wykonania. Dodatkowymi atutami stropodachów jest możliwość relatywnie szybkiego ich wykonania oraz to, że niepotrzebnie nie czynią z już i tak najczęściej rozległych i wysokich obiektów (szkoły, hale sportowe, hale produkcyjne, magazyny) budynków jeszcze bardziej masywnych i wyższych.

Nowoczesne i sprawdzające się w swojej roli

Ochrona przed wodą opadową oraz efektywna termoizolacyjność – to główne zadania, jakie spełnić musi stropodach. Aby przez długi czas skutecznie się z nich wywiązywał, podczas krycia dachu płaskiego sięgamy już nie tylko po ogólnodostępne materiały, ale przede wszystkim po odpowiednio dobrane do danej konstrukcji systemy. Przygotowując plan działania pod uwagę bierzemy między innymi:

  • lokalizację budynku,
  • panujące na danym terenie warunki atmosferyczne (zmienność temperatur, częstotliwość opadów, a także obciążenia wiatrem),
  • a także przeznaczenie obiektu (np. możliwość występowania drgań związanych z charakterem prowadzonej działalności gospodarczej, oparów, podwyższonej wilgotności pochodzącej z wewnątrz).

Zgodnie ze sztuką dekarską

Oczywiście w przypadku każdego zlecenia postępujemy zgodnie ze sztuką dekarską, sięgając podczas krycia dachów płaskich nowo powstałych budynków po najlepsze rozwiązania przeznaczone dla tego typu konstrukcji. W ten sposób wykonane pokrycie zyskuje nie tylko odporność na panujące warunki atmosferyczne, ale też pożądaną stabilność, termoizolacyjność oraz wytrzymałość na obciążenia.