Naprawa pokryć dachowych Warszawa

Pojawiające się zacieki, wilgoć i chłód w pomieszczeniach, wybrzuszające się tynki, a także rozwijające się w zakamarkach lub na całych połaciach ścian oraz sufitów grzyby stanowią główne oznaki świadczące o tym, że pokrycie dachowe wymaga przeprowadzenia naprawy. Kluczowa dla ogólnej kondycji budynku jest w tym przypadku regularność działania, a niezbędne do prawidłowego wykonania nowej izolacji są doświadczenie dekarzy oraz ich rzetelne, profesjonalne podejście, co zaoferować może Państwu nasza firma.

Naprawa pokryć dachowych płaskich, w szczególności tych o większej powierzchni, nie należy do najprostszych zadań, więc nie warto powierzać jej amatorom. Wiąże się również z pewnymi kosztami. Dodatkowo, jeśli jest to działanie wykonywane po raz wtóry – z pewnością warto skonsultować pojawiające się problemy z fachowcem. Bardzo możliwe, że jeśli na ścianach budynku po każdej ulewie pojawia się wilgoć, konieczny będzie generalny remont. Woda regularnie przeciekająca w tym samym miejscu w kuchni lub utrzymujące się na powierzchni dachu kałuże mogą świadczyć o błędach konstrukcyjnych, w konfrontacji z którymi nawet najlepiej wykonana naprawa i położone nowe uszczelnienie nie dadzą oczekiwanych rezultatów.

Do efektywnej naprawy pokryć dachów płaskich konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów. Im lepszej jakości termoizolacja oraz hydroizolacja zostaną wybrane, tym dłużej stropodach zachowa szczelność, zapobiegając przeciekaniu do wewnątrz wody opadowej. Tym samym, mury będą dobrze chronione przed degradującym wpływem wilgoci, a użytkownicy obiektu nie będą narażeni na kontakt z zarodnikami pleśni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie napraw pokryć dachowych płaskich – wykorzystując wieloletnie doświadczenie w dekarstwie, profesjonalnie zrealizujemy każde zlecenie.